عملکرد استاندار لرستان در زمینه مقابله با کرونا قابل تقدیر است

on .

مدیر حراست وزارت بهداشت عملکرد استاندار لرستان و مجموعه کادر درمان استان را در زمینه مقابله با بیماری کرونا قابل تقدیر عنوان کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر عبدالهیان به عنوان نماینده وزارت بهداشت و ناظر اجرای طرح سپهبد شهید سلیمانی، از نظارت بر روند اجرای این طرح در استان خبر داد .

مدیر حراست وزارت بهداشت گفت: همزمان با ورود ویروس کرونا به کشور اقداماتی در زمینه کنترل شیوع بیماری و قطع زنجیره آن انجام شد .

دکتر عبدالهیان اظهار داشت: امضای تفاهم نامه میان وزارت کشور، بسیج مستضعفین، هلال احمر و وزارت بهداشت از جمله اقدامات بسیار مهمی بود که در زمینه مقابله با بیماری کرونا به امضا رسید .

وی تصریح کرد: قطع زنجیره انتقال، کاهش مرگ و میر ها و میزان بستری ها از اهداف مهم این تفاهم نامه بود که با هدف حمایت از مردم در مقابل کرونا اجرایی شد .

نماینده وزارت بهداشت و ناظر اجرای طرح شهید سلیمانی، خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده وزارت بهداشت با هدف تقدیر و تشکر از همه افرادی که در زمینه اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش کرده‌اند به لرستان سفر کرده ام .

دکتر عبدالهیان با بیان اینکه عملکرد استاندار لرستان در زمینه مقابله با کرونا قابل تقدیر است، افزود: با حمایت‌های شخص استاندار لرستان از دانشگاه علوم پزشکی، سپاه و بسیج در زمینه دستیابی به اهداف طرح مذکور، موفقیت های خوبی حاصل شده است .
مدیر حراست وزارت بهداشت گفت: به تناسب پیشرفت‌های که در زمینه اجرای طرح شهید سلیمانی حاصل شده منابع مالی در اختیار استان قرار خواهد گرفت .

وی یادآور شد: با در نظر گرفتن کمبود امکانات زیرساختی در استان لرستان امید آن می رود که مردم با پرهیز از عادی انگاری، کماکان نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند .