با هدف گذاری در زندگی به دنبال خدمت به مردم باشیم

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان زحمات نهادهای خدمات رسان استان در بروز حوادث قابل تقدیر عنوان کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی در رزمایش ترافیکی طرح زمستانی استان زحمات مجموعه نهادهای خدمات رسان استان را قابل تقدیر عنوان کرد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: فرصت ها در حال گرفته شدن از انسان است و باید در زندگی هدف‌گذاری برای رضایت خداوند و خدمت به خلق باشد .

دکتر ثمینی اظهار داشت: خدمت به خلق ارزشمندترین عمل در پیشگاه پروردگار است و همه دستگاه های اجرایی که در عرصه خدمت به مردم هستند و برای حفاظت از جان انسان ها تلاش می‌کنند، عملکرد آنها بسیار ارزشمند است .

وی با بیان اینکه سلامتی و امنیت دو نعمت مهم انسان از دیدگاه معصومین هستند، تصریح کرد: علیرغم نا امنی ها در کشور های منطقه، بستر امنیت در کشور ما به برکت حضور با صلابت نیروهای نظامی بالاخص نیروی انتظامی به خوبی برقرار است .

معاون استاندار لرستان افزود: حضور نهادهای خدمات رسان مانند هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و امثال آن در کنار نیروی انتظامی زمانی که مشکلی رخ می دهد، بسیار اثرگذار است .

دکتر ثمینی بیان داشت: این عزیزان با به خطر انداختن جان خود، جان مردم را نجات می دهند و این مهم در پیشگاه خداوند از جایگاه بالایی برخوردار است .

وی کمک های دستگاه های خدمات رسان همراه با نیروی انتظامی در بروز حوادثی مانند سیل سال گذشته، کرونا و سایر مشکلات بوجود آمده را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: در طرح ترافیکی زمستانی استان، موضوع مراقبت و پیشگیری از بروز حوادث مد نظر ارگان های حاضر در این طرح باشد تا کوچکترین مشکلی برای هموطنان بوجود نیاید .