عنوان برتر لرستان در ارزیابی وزارت نیرو

on .

مهندس امیری: در ارزیابی انجام گرفته توسط وزارت نیرو، لرستان در ردیف استانهای منتخب و حائز رتبه برتر در زمینه تکمیل پروژه های این وزارتخانه معرفی شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش رونمایی از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها در محل وزارت نیرو به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: وزارت نیرو در یک سال گذشته برنامه ای را تحت عنوان پویش « الف ب ایران » تدارک دیده که به واسطه آن برنامه ریزی هدفمندی برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های کلیدی این وزارتخانه را به انجام رسانده است .

مهندس امیری اظهار داشت: طبق جدول زمانبندی تهیه شده توسط وزارت نیرو، در یکسال اخیر به صورت هفته ای پروژه های استان ها تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است .

وی تصریح کرد: در ارزیابی های به عمل آمده توسط وزارت نیرو، استان های برتر شناسایی و استانداران و مدیران حوزه آب و برق آنها مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند .

معاون استاندار لرستان افزود: در مراسم امروز، لرستان از جمله استانهای برتر در زمینه تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های آب و برق هدفگذاری شده در پویش مذکور معرفی شد و دکتر خادمی استاندار لرستان و مدیران شرکت های برق و آب استان نیز از طرف وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفتند .

مهندس امیری یادآور شد: استان لرستان طی یک سال اخیر در قالب پویش « الف ب ایران » اعتباری بالغ بر ۱۸۴۰ میلیارد تومان را در راستای تکمیل پروژه های حوزه های آب و برق هزینه و به بهره‌برداری رسانده است .