استاندار لرستان: رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان لازم و واجب است

on .

جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر روحانی رئیس‌جمهور و با حضور دکتر خادمی و استانداران سراسر کشور در خصوص آخرین وضعیت بیماری برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،دکتر خادمی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی کرونا که صبح امروز برگزار شد مهمترین موضوعات مطرح شده را برشمرد :

استاندار لرستان به موضوع تمدید پرداخت تسهیلات بانکی به اصناف آسیب‌دیده از کرونا اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا پایان بهمن ماه فرصت پرداخت تسهیلات مذکور تمدید شود.
دکتر خادمی با ابراز خوشحالی از کاهش روند ابتلاء به بیماری ، فوت و آمار بستری در سطح کشور گفت: خوشبختانه وضعیت استان لرستان نیز به سمت مناسبی در حال حرکت است اما باید توجه کرد که این وضعیت و این نحوه حرکت کاملاً به رفتار ما بستگی دارد.
استاندار لرستان تصریح کرد: در صورت عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل ها و برگزاری دورهمی ها و مراسمات به سرعت به همان شرایط سخت بر می گردیم.

وی با اشاره به نزدیک بودن ماه های بهمن و اسفند که ماه های مهمی از لحاظ اقتصادی برای اصناف و همچنین نشاط مردم در پایان سال است،بر ضرورت رعایت بیش از پیش موارد ذکر شده تاکید کرد و گفت: این ماه ها برای اصناف از نظر اقتصادی خیلی مهم است و اگر مردم رعایت نکنند مشکلات زیادی برای خودشان و برای دیگران به وجود می آورند.

استاندار لرستان در پایان با اشاره به اعداد و ارقام و آمار مطلوب گزارش شده گفت: اگرچه وضعیت بهتر شده اما همچنان در شرایط سخت کرونایی هستیم و رعایت پروتکل های بهداشتی مثل قبل همچنان لازم و واجب است و نباید تغییر کنند.