مدیران در بیان حقایق و دفاع از اقدامات دولت موضع بی طرفانه نگیرند

on .

]


َبه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی بر برگزاری منظم جلسات معاونین و مدیران کل ستادی به منظور همفکری و تعامل به خصوص در ماه های پایانی دولت تاکید کرد و گفت: لازم است اقدامات انجام شده و موفقیت های حاصل را به مردم گزارش داد و آنها را در فضای جامعه مطرح کرد.

استاندار لرستان با پرهیز از بزرگنمایی گفت: لازم است رتبه های کسب شده را در حد اطلاع رسانی اعلام کرد زیرا مبین آن است که در سیستم کار به خوبی جریان دارد و حرکت رو به رشد است.

دکتر خادمی در خصوص عملکرد دولت یازدهم تصریح کرد: اگر منصفانه بررسی شود کارهای زیادی انجام شده که لازم است در فرصتی مناسب گزارشات به صورت مکتوب جمع بندی و مدیران آنها را در اختیار مردم قرار دهند.

استاندار لرستان با اشاره به فشار تحریم‌های ظالمانه و بیماری کرونا بر دولت گفت در شرایطی که دولت علی رغم تلاش فراوان، توسط عوامل بیرونی تحت فشار است عده ای از عوامل داخلی ناجوانمردانه نه تنها کمکی نمی کنند بلکه طلبکار هم هستند و با انتقاد نادرست که بخشی از آن به خود آنها می رسد به تخریب و تضعیف دولت می پردازند که کار پسندیده ای نیست.

دکتر خادمی با اشاره به مفهوم دولت گفت: دولت به معنای شخص روحانی نیست بلکه مجموعه مردم و مجموعه کارمندان دستگاه‌های اجرایی و ادارات را شامل می شود و وقتی که همه زحمات را زیر سوال می‌برند یعنی تلاش همه مجموعه نادیده گرفته شده است.

استاندار لرستان با اشاره به لزوم دفاع از کلیت دولت گفت: ما به هیچ وجه دنبال بزرگنمایی نیستیم اما در همان حد متداول به ارائه گزارش کارهای انجام شده می‌پردازیم.

وی افزود در جاهایی که لازم است از دولت و اقدامات انجام شده دفاع شود مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران ستادی که نزدیکترین و آگاهترین افراد به جریانها و امورات اجرایی هستند و دستورالعمل ها و سیاست ها زودتر به آنها می رسد، باید در بیان حقایق و دفاع از دولت اقدام و موضع بی طرفانه نگیرند که این موضوع برای مدیران زیبنده نیست و همانطور که همه واقف اند در این زمینه می‌شود تلاش های بیشتری انجام داد.

استاندار لرستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود به نزدیک شدن فضای انتخاباتی در ماه‌های آتی اشاره کرد و گفت با توجه به فرارسیدن ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراها لازم است آمادگی لازم را پیدا کرد زیرا در ایام انتخابات التهابات داخلی و جریانات سیاسی مانع از انجام جمع بندی کارهای عمرانی و غیره خواهد شد و ضرورت دارد سریعتر کارها را به سرانجام رسانده تا بتوانیم به خوبی وارد فضای انتخاباتی شده و انتخابات خوبی را مثل انتخابات مجلس شورای اسلامی رقم بزنیم.