تسریع در تکمیل پروژه های جهش تولید

on .

 جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان با محوریت تکمیل پروژه‌های جهش تولید در سال جاری برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی را از جلسات مهم استان عنوان کرد و گفت: در جلسه امروز موضوع روند اجرای پروژه‌های جهش تولید مطرح شد که می بایست ۵۶ پروژه در استان لرستان طبق تفاهم نامه در قالب پروژه های جهش تولیدتا پایان سال به بهره برداری برسد.

دکتر خادمی با ارائه آمارمذکور خاطرنشان کرد :از مجموع پروژه ها تعداد ۱۰ پروژه تکمیل شده ، ۲۰ پروژه تقریبا بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و ۲۶ پروژه رشد کمتری داشته اند.

استاندار لرستان با تاکید بر تکمیل پروژه های نیمه تمام گفت :در جلسه امروز که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه هایی که پیشرفت بالایی داشته اند تاکید شد تا هر چه سریع تر به جمع بندی نهایی برسیم.

دکتر خادمی با تاکید بر نقش و اهمیت وجود منابع مالی در تکمیل پروژه ها گفت: البته بخشی از اشکالات موجود در منابع مالی مشهود است که باید از طریق مرکز پیگیری شود.

استاندار لرستان در ادامه افزود: در این جلسه واگذاری پروژه ها به عنوان یکی از موارد دستور کار اقتصاد مقاومتی مطرح شد که تاکید شد دستگاه‌های اجرایی هرچه سریعتر از طریق ماده ۲۷ نسبت به واگذاری برخی از پروژه ها از جمله ایستگاه های پمپاژ ،پروژه های پرورش ماهی و یکسری مراکز فنی و حرفه ای اقدام کنند تا بار عمرانی استان را مقداری کم و بتوانیم به پروژه‌های مهم استان برسیم.