رفع مشکلات طرح مسکن مهر با هدف بهره برداری از واحدهای مسکونی آن به صورت جدی دنبال می شود

on .

استاندار لرستان گفت: مشکلات پروژه مسکن مهر در سطح استان لرستان را با تشکیل جلسات مستمر و منظم شورای مسکن به صورت ماهانه پیگیری و رفع خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در جلسه شورای مسکن استان لرستان که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، افزود: مشکلات مسکن مهر استان لرستان و شهرستان بروجرد باید هرچه سریعتر رفع شود که این مهم نیازمند تلاش و همت همه دستگاههای اجرایی استان است.

وی اطهار کرد: برغم وجود مشکلات در حوزه ماموریت های دستگاههای اجرایی استان، رفع مشکلات مسکن مهر استان باید اولویت نخست همه دستگاهها باشد.

مهندس بازوند گفت: مسکن مهر بروجرد، پروژه بزرگی است که روند خوبی را طی کرده و همه دستگاههای اجرایی و تعاونی های مربوطه به خوبی دراین امر همراهی و همکاری داشته اند.

استاندار لرستان اضافه کرد: همه زیر ساخت های لازم برای رفاه حال متقاضیان مسکن مهر در شهرستان بروجرد باید هرچه سریعتر مهیا شود و مکانهای آموزشی و فرهنگی و رفاهی موردنیاز ایجاد و راه اندازی شوند.

وی همچنین گفت: رفع مشکلات مسکن مهر در استان لرستان و شهرستان بروجرد در واقع با یک مدیریت قوی و کار علمی و کارشناسی محقق می شود.

دراین جلسه مصوب شد که نصب کنتور 350 مشترک گاز مسکن مهر بروجرد ظرف دو روز آینده انجام شود و مسئله برق و آب و فاضلاب مسکن مهر این شهر نیز  سریعا به بهره برداری نهایی برسد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.