پرینت

استاندار: روستاهای گازدار لرستان به 1000مورد خواهند رسید

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار ویژه استانداری

استاندار لرستان گفت: روستاهای گازدار استان به 1000مورد خواهند رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در مراسم افتتاح گازرسانی به روستای دارتوت بروجرد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به دنبال حل مسائل به صورت ریشه‌ای است و کارها را به صورت سوری و تظاهری انجام نمی‌دهد، اظهار کرد: در روستاها باید کارهای زیرساختی انجام شود.

وی با بیان اینکه گاز محور توسعه در روستاها محسوب می‌شود، افزود: در لرستان بیش از 580 روستا گازرسانی شدند و این در حالیست که طی 20 سال گذشته تنها 327 روستا گازرسانی شدند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه درصد قابل توجهی از طرح‌های گازرسانی از محل فروش نفت انجام می‌شوند، بیان کرد: علی‎رغم اینکه درآمد حاصل از فروش نفت بسیار اندک است اما دولت طرح‌های عمرانی روستایی از جمله گازرسانی را با جدیت دنبال می‌کند.

وی محرومیت‌زدایی و توجه ویژه به روستائیان را از دستاوردهای انقلاب برشمرد و با تأکید بر اینکه خوشبختانه دولت تدبیر و امید در این بخش موفق عمل کرده است، تصریح کرد: امیدواریم ظرف چند سال آینده تمام روستاهای فاقد گاز از این نعمت برخوردار شوند.

نماینده عالی دولت در استان یادآور شد: مشارکت مردم در پیشرفت پروژه‌های روستایی تاثیر بسزایی دارد و امید می‌رود تا خرداد 96 تعداد روستاهای دارای گاز استان به 1000 مورد برسند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.