پرینت

تقدیر معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از استاندار لرستان

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار ویژه استانداری

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از دکتر خادمی استاندار لرستان به خاطر تعامل حداکثری در برگزاری و نظارت بر انتخابات تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، در جلسه ای که در دفتر نظارت شورای نگهبان در لرستان و با حضور نماینده محترم ولی فقیه ،رئیس کل دادگستری و فرمانده نیروی انتظامی لرستان و تیمور سپهوند سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان در لرستان ،برگزار شد،لوح تقدیر معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان، تقدیم استاندار لرستان شد.

دکتر خادمی ضمن تقدیر از کلیه عوامل اجرایی انتخابات مجلس یازدهم که در برگزاری موفق این انتخابات با تعامل و نظارت موثر نقش داشته اند بر آمادگی مقدمات و فراهم بودن زمینه برای انتخابات آتی در استان لرستان تاکید کرد.

در متن تقدیر از دکتر خادمی این چنین آمده است:

جناب آقای دکتر سید موسی خادمی استاندار محترم استان لرستان ؛

حمد و ثنای خدای بزرگ و متعال که جوهر وجودی انسان را با ذات لایزال خود زینت بخشید و در سایه سار ولی اعظم (ارواحنا فداه) ،بر ما منت دوچندان نهاد تا در عصر راهبری زعیم خبیر و حکیم نیک اندیش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای( مدظله العالی) و با اقدام شایسته ملت در رقم زدن حماسه دلنشین و چشم‌نواز جشن ملی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ایفاگر نقش هر چند کوچک در تحقق این جلوه عظیم و با شکوه کم نظیر باشیم.
به این وسیله مراتب سپاس و امتنان خود را از همت بلند، کوشش بی پایان و تلاش صادقانه و بی شائبه حضرتعالی و نهاد مربوطه در مسیر تعامل حداکثری در برگزاری و نظارت بر انتخابات، تقدیم داشته و از محضر یکتای بی همتا ،دوام عزت ، اقتدار و مانایی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق روز افزون ارزش های والا و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و تداوم بهروزی و پیروزی جنابعالی و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی و پویندگان این مسیر الهی و نورانی را مسئلت می نمایم.

 

محمدحسن صادقی مقدم

معاون اجرایی و امور انتخابات