پرینت

جهش در حوزه زیر ساختی صدا و سیمای مرکز لرستان

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار ویژه استانداری

صبح امروز تفاهم نامه ای به ارزش ۲۴ میلیارد تومان در زمینه توسعه فن آوری و بروز رسانی زیرساختهای ارتباطی و رسانه ای صدا و سیمای مرکز لرستان فی مابین استانداری لرستان و صدا و سیمای مرکز منعقد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،معاون توسعه و فناوری رسانه ملی صبح امروز در جلسه انعقاد تفاهم نامه صدا و سیمای مرکز با استانداری لرستان اظهار داشت: طبق بررسی‌های انجام شده وضعیت زیرساختی استان در سه سال اخیر ارتقاء خیلی خوبی داشته و بهره‌برداری‌های خوبی در بخش‌های مختلف صدا و سیمای لرستان داشته‌ایم.

دکتر علیدادی با بیان اینکه کار در رسانه ملی و زنجیره ارزش رسانه‌ای بسیار گسترده است، گفت : ما باید تلاش کنیم که این گستردگی ما را از توسعه های دائمی و به روزرسانی دور نکند.

معاون رسانه ملی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه توسعه پوشش و عدالت رسانه‌ای نیاز قطعی مردم شریف استان و مخصوصاً نقاط محروم و دور دست است، اظهار داشت: عوامل بسیاری ما را ملزم می‌کند که به منظور ارائه خدمات محتوایی مناسب توسط صدا و سیمای استان که در مسائل مختلف مدیریت افکار عمومی را بر عهده دارد، هم توسعه پوشش و هم وضعیت زیرساختی استاندارد و به روزی داشته باشیم.

وی اظهار داشت همه این مسائل در قالب تفاهم‌نامه‌ای با استاندار لرستان تجمیع شده و در یک بازه زمانی دو ساله تلاش خواهد شد به نتیجه عملی برسد و طبق این برنامه یک جهش زیرساختی در استان خواهیم داشت که مقدمه‌ای برای تحولات در محتوای تولید شده در مرکز لرستان خواهد بود.

دکتر علیدادی با بیان ضرورت پوشش دیجیتال در استان در زمان مناسب، گفت: برنامه های ستاد معاونت توسعه، صرفاً در محدودیت تفاهم‌نامه نخواهد بود و با توجه به نیاز هایی که در حوزه زیرساختی به چشم می خورد، حتما در حوزه زیرساخت های ارتباطی، ماهواره‌ای و مسائل مشابه نیز ورود خواهیم کرد.