پرینت

احتمال بازگشت محدودیت ها به دلیل سیر صعودی کرونا در استان

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار ویژه استانداری

استاندار لرستان: احتمال بازگشت محدودیت ها با شدت بیشتر و گسترده تر وجود دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر خادمی در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا از آغاز روند صعودی ابتلاء به بیماری کرونا خبر داد .

استاندار لرستان گفت: در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ضمن اشاره به روند صعودی بیماری در کشور، تصمیمات جدیدی برای مقابله با این شرایط لحاظ و به استانداران سراسر کشور ابلاغ گردید .

دکتر خادمی اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی بیماری، به ستادهای استانی مدیریت کرونا اختیار داده شد تا به صورت استانی و شهرستانی نسبت به اعمال محدودیت های بیشتر اقدام شود .

وی تصریح کرد: اگر روند صعودی بیماری به همین منوال باشد، اعمال بازگشت محدودیت ها باشدت و گستردگی بیشتری برای مهار آن لازم خواهد بود .

استاندار لرستان افزود: در صورت اعمال محدودیت های جدید، تعطیلی مراکز اقتصادی، بازارها، محل های پرتجمع و سایر موارد را در پی خواهد داشت .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: به منظور مهار سیر صعودی ابتلا به بیماری در استان، از مردم می خواهیم با جدیت و شدت بیشتر نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام کنند تا بتوانیم این روند افزایشی را تحت کنترل درآوریم .