پرینت

نخستین نشست استانداران لرستان با پیگیری مهندس بازوند برگزار شد

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار ویژه استانداری

نخستین نشست استانداران ادوار لرستان با حضور تعدادی از استانداران سالهای گذشته این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، نخستین نشست استانداران لرستان به ابتکار هوشنگ بازوند استاندار لرستان و با حضور حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد امروز سه شنبه در تهران برگزار شد.

گردهمایی استانداران لرستان

در این نشست که از ساعت ۹ صبح امروز سه شنبه آغاز و تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به طول انجامید تعدادی از استانداران سالهای گذشته لرستان حضور پیدا کرده و مطالبی را در زمینه ابعاد مختلف توسعه استان مطرح کردند.

سید حسن رسولی، محمدرضا محسنی ثانی، محمدجواد محمدی زاده، قربانعلی سعادت و ... از جمله استانداران سالهای گذشته لرستان بودند که در این نشست حضور داشتند.

همچنین علاوه بر استانداران قبلی لرستان برخی از لرستانیهایی که در کسوت استانداری مشغول به فعالیت بوده و یا هستند از جمله کرم رضا پیریایی استاندار سابق قم و عبدالمحمد زاهدی استاندار کنونی کردستان نیز حضور داشتند.

گردهمایی استانداران لرستان

حسین طاهری دبیر مجمع استانداران سراسر کشور ریاست نخستین نشست استانداران لرستان را بر عهده داشت.

در این جلسه پنج ساعته استانداران حاضر در جلسه ضمن طرح تجربیات دوران خدمت در لرستان، راهکارهای خود را برای رشد و توسعه استان در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مطرح کردند.

طرح پیشنهادات به منظور شکوفایی استعدادها و قابلیتهای استان از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

گردهمایی استانداران لرستان

در این نشست که برای نخستین بار برگزار می شد علی هادی چگنی معاون برنامه ریزی، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی و علی کورانی فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار لرستان نیز حضور داشتند.

به گفته متولیان برگزاری این نشست از همه استانداران ادوار گذشته لرستان برای حضور در این جلسه دعوت به عمل آمده بود.

بنابر این گزارش استان لرستان بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد ۱۵ استاندار بر مسند استانداری این استان بوده به طوری که هوشنگ بازوند پانزدهمین استاندار لرستان محسوب می شود.

حسین عالی، حسین محلوجی، حسن عابدینی، احمد انتظاری، محمدعلی نقی جهرمی، اصغر افشاری، احمد انتظاری، محمدجواد محمدی زاده، سید حسن رسولی، نورالله عابدی، قربانعلی سعادت، محمدرضا محسنی ثانی، سید حسین صابری و حبیب الله دهمرده اسامی چهارده استانداری هستند که تا قبل از هوشنگ بازوند بر صندلی استانداری لرستان تکیه زده اند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.