مقاله ها

پرینت

ساخت زائرسرای لرستان در مشهد مقدس 30 تا40 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

نوشته شده توسط اداره کل روابط عمومی on . Posted in اخبار عمومی استانداری


استاندار لرستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی زائرسرای لرستان در مشهد مقدس گفت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت زائرسرا 30 تا40 میلیارد ریال برآورد شده که تاکنون 10 میلیارد ریال آن تامین شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در  جلسه شورای اداری  استان  لرستان  با حضور میرباقری قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی فرهنگی  با تقدیر از شهرداری مشهد به منظور اهدا زمین و پروانه ساخت رایگان این زائرسرا تصریح کرد:  کارکنان دولت در ساخت این زائر سرا مشارکت کنند.


استاندار لرستان ادامه داد: با توجه به وجود 52 هزار کارمنددر استان چنانچه این افراد کمک های مالی خود را به ساخت این زائرسرا هدیه کنند مبلغ قابل توجهی در این راستا جمع آوری می شود.

وی افزود: مشارکت اقتصادی در ساخت این زائر سرا یک حرکت فرهنگی و خیرخواهانه است که موجب تکمیل طرح در مدت زمان معین خواهد شد.


بازوند اظهار داشت: ساخت زائرسرای لرستان در جوار حرم امام هشتم (ع) با همت نماینده ولی فقیه در لرستان شکل گرفته و با تشکیل هیات امنای این زائرسرا،شخصیت های حقیقی و حقوقی در این طرح مشارکت کرده اند.


استاندار با اشاره به ولایتمداری مردم لرستان و سفرهای هرساله مردم به مشهد مقدس گفت: بسیاری از زائران لرستانی به ویژه افراد بی بضاعت و کم درآمد مشکل اسکان دارند که با بهره برداری از این زائر سرا ، دغدغه اسکان این افراد برطرف خواهد شد.


بازوند اظهار داشت: همچنین با توجه به اعلام آمادگی بانکها، تسهیلات قرض الحسنه بدون ضمانتهای بانکی آزار دهنده به کارمندان متقاضی مشارکت در ساخت زائرسرا نیز اعطا و اقساط آن از حقوق کارکنان کسر خواهد شد.


عملیات اجرایی احداث زائرسرای لرستان در مشهد مقدس هفته گذشته آغاز شده است.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.