سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG-20210410-WA0030.jpg

استاندار لرستان: در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی شدت بیماری بیشتر می شود و در روزهای آینده احتمال افزایش تعداد مرگ بر اثر کرونا خواهد بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست دکتر روحانی و با حضور مسئولین و استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

استاندار لرستان در حاشیه این جلسه گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت و درمان اکثر استان های کشور از جمله لرستان در مرحله صعودی پیک کرونا هستند و تعداد مبتلایان و مرگ ناشی از بیماری نیز در حال افزایش است .

دکتر خادمی اظهار داشت: پیش بینی می شود در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی شدت این بیماری در روزهای آینده بیشتر شده و در نهایت تعداد مرگ ناشی از کرونا افزایش یابد .

وی با تاکید بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی، یادآور شد: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، لرستان جزو ۱۲ استان کشور که دارای وضعیت خطرناک به لحاظ بیماری هستند، قرار دارد و متأسفانه نمودار کرونای استان در یک روند صعودی قرار دارد .

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: برای مهار این پیک تمهیدات مورد نظر اندیشیده شده و بیمارستانهای سطح استان بخش های بیشتری را برای درمان بیماران کرونایی آماده و تجهیز کرده‌اند .

دکتر خادمی افزود: راه حل اصلی برای مهار این پیک رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم است و از آنها می‌خواهیم در صورت امکان از مراجعه به ادارات، حضور در تجمعات و برگزاری هرگونه مراسم خودداری کنند و اصناف نیز با توجه به اعمال محدودیت های هوشمند از دوشنبه گذشته، نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کنند تا بتوانیم از این موج نیز عبور کنیم .

 

✍ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید