سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG-20210411-WA0014.jpg

دکتر ثمینی: تمامی زیر ساخت ها برای برگزاری انتخابات مهیا باشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست دکتر ثمینی و با حضور فرمانداران، بخشداران و سایر اعضای ستاد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و کمیته ها و اعضای ستاد نظرات و گزارش عملکرد حوزه کاری خود را ارائه دادند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: لرستان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خوش درخشید و از آن به عنوان یک انتخابات بدون حاشیه یاد می شود .

دکتر ثمینی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه در استان مورد انتظار است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم این اتفاق بار دیگر و در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تکرار شود و با حفظ شرایط و بهبود عملکرد بتوانیم زمینه برگزاری انتخابات پیش رو را به خوبی فراهم کنیم .

وی در ادامه افزود: تمامی زیرساخت ها در استان برای برگزاری انتخابات فراهم باشد و در همین راستا ضرورت دارد از ظرفیت‌های موجود مانند صدا و سیمای مرکز استان به خوبی بهره برد و تمامی اقدامات به خصوص اطلاع رسانی انتخابات را مستند سازی کرد .

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه قرار گرفتن در بازه زمانی ثبت نام داوطلبان انتخابات روستاها، فرمانداران و بخشداران در مدت باقیمانده نسبت به فراهم سازی شرایط برای سهولت ثبت نام کاندیداها اقدام کنند .

دکتر ثمینی در پایان تاکید کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که تمامی داوطلبان بتوانند فرآیند ثبت نام را با موفقیت انجام دهند و از این حیث هیچ روستایی در سطح استان بدون شورا نماند .


✍ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید