سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_99_IMG-20210418-WA0013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

دکتر خادمی ظهر امروز ۲۹ فروردین با حضور در دفتر ستاد فرماندهی لشکر ۸۴ پیاده لرستان با امیر سرتیپ مراد خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان دیدار و گفتگو کرد و روز ارتش جمهوری اسلامی را به وی و پرسنل شجاع و با ایمان ارتش سرافراز در استان لرستان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ،دکتر خادمی با تقدیر از تلاش،کوشش و مشارکت مجموعه ارتش در تمامی زمینه ها گفت انصافاً مجموعه ارتش همواره در همه زمینه ها به استان کمک کرده است .

وی با تقدیر از همکاری موثر ارتش در سیل ۹۸ که به طور کامل و جدی وارد عمل شد به نقش مهم ارتش در تهیه تجهیزات و دستگاههای راهسازی ، احداث پل های موقت و تخلیه شهر از گل و لای اشاره کرد و افزود: ارتش در بحث کرونا هم به همین ترتیب وارد عمل شده که جای تشکر دارد.

استاندار لرستان به نقش امنیتی ارتش اشاره کرد و گفت: در زمینه موارد امنیتی و مشکلاتی که احتمالاً پیش می‌آید ارتش در هرکجا که لازم باشد، پای کار می آید و انصافاً وظیفه ماست به عنوان مجموعه تامین از جنابعالی و همکاران شما تشکر کنیم.

دکتر خادمی در این دیدار، ابراز امیدواری کرد که توفیقات ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه پیدا کند و ارتش جان برکف همان گونه که تا کنون برای ایران اسلامی افتخار آفریده و مایه افتخار است، همواره مفتخر و سربلند باقی بماند.

در پایان این برنامه، استاندار لرستان از ارتش جمهوری اسلامی ایران و پرسنل سرافراز لشکر ۸۴ لرستان بصورت نمادین از امیر سرتیپ خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان تقدیر کرد.

گفتنی است،در این برنامه،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان،مدیر کل حوزه دفتر استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان نیز حضور داشتند.

🌐Lorestan-news.ir


⏰ یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

🇮🇷اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید