سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_photo_2021-09-04_13-26-06.jpg

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در جلسه‌ای که  با حضور دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان در شهرستان بروجرد برگزار شد بر ضرورت توجه بیشتر به ورزش استان و شهرستان بروجرد تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که برای بازدید از امکانات ورزشی استان در شهرستان بروجرد حضور یافته بود، اظهار داشت لرستان استان مستعدی است که در زمینه‌های مختلف، استعدادهای ورزشی نهفته و فراوانی دارد که متاسفانه به دلایل متعدد و کم توجهی های تاریخی از نظر توسعه ،رشد مناسب را نداشته و لازم است با تلاش و توجه بیشتر، این موضوع مرتفع شود و در زمینه استعداد یابی و استعداد شناسی و شناخت نوابغ ورزشی در این منطقه تلاش بیشتری انجام پذیرد.

دکتر ثمینی خاطرنشان کرد: گرچه در این زمینه اقداماتی انجام شده اما در پاره ای از موارد همین افراد حتی برای اعزام به مسابقات کشوری و بین‌المللی نیز با مشکلاتی از جمله مشکلات مالی مواجه هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به اینکه سرانه ورزشی استان متناسب با جمعیت آن نیست گفت: لازم است در این زمینه توجه لازم برای توسعه ورزش استان انجام شود و به شهرستان بروجرد به عنوان دومین شهر مهم استان توجه بیشتری بعمل اید.

Tel: @Kh_B_sho

Tel: @lorestanPR

Insta: @LorestanPr

✍️ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید