سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20211004_160941_812.jpg

سید ابراهیم رئیسی با صدور حکمی دکتر فرهاد زیویار را به سمت استاندار لرستان منصوب کرد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان مراسم تکریم و معارفه استاندار لرستان با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور و جمعی از مسئولین استانی در سالن همایش‌های استانداری برگزار شد و در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات دکتر خادمی استاندار سابق، دکتر فرهاد زیویار به عنوان استاندار لرستان منصوب گردید .

 

گفتنی است در متن حکم ابلاغی از طرف رئیس جمهور آمده است؛ 

 

بسمه تعالی 

 

جناب آقای دکتر فرهاد زیویار 

 

با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخه ۷ مهر ۱۴۰۰ هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت استاندار لرستان منصوب می شوید . 

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق "عدالت و پیشرفت" رفع "فقر و تبعیض" و مبارزه بی امان با فساد کوشا باشید .

 

مجاهدت برای توسعه و نوسازی زیرساخت‌های استان، پشتیبانی و مانع زدایی از امر تولید به ویژه در حوزه های کشاورزی، دامپروری و گردشگری و اهتمام خاص نسبت به کاهش آمار بیکاران و مهاجرت از استان، بهره ‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، نخبگان و جوانان با انگیزه و انقلابی در تعامل بایسته و مستمر با کلیه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد تاکید است . 

 

توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم . 

 

سید ابراهیم رئیسی 

رئیس جمهور

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید