سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_33.jpg

ششمين جلسه شوراي توسعه و حمايت از تشكلهاي مردم نهاد با رياست دكتر ثميني ،معاون سياسي،اجتماعي و فرهنگي و با حضور مدیر کل امور اجتماعی استانداری و اعضای شوراي توسعه تشكيل گرديد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در اين جلسه دكتر ثميني بر ضرورت توانمندسازي سمن هادر كنار توسعه كمي آنها به عنوان شاخص بسيار مهم تاكيد کرد.

دکتر ثمینی برگزاري دوره هاي آموزشي مستمر در قالب كارگاههاي مختلف، نشست هاي تخصصي با تشكل هاي مردم نهاد به منظور توانمند سازي تشكل ها و افزايش آگاهي و مهارتهاي آنها در اجراي موفق برنامه ها را در راستاي مطالبات موردنظر سمن ها ضروري دانست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به دستگاههاي متولي تاکید کرد تا از ظرفيت سمن ها در راستاي پيشگيري و كاهش آسيبهاي اجتماعي شناسايي شده و اولويت دار در استان استفاده نمایند.

توجه به تنوع فعاليت سمن ها در حوزه هاي مختلف و توزيع متوازن سمن ها در شهرستانهاي مختلف استان نيز از جمله مواردي بود كه توسط معاون سياسی،امنيتي و اجتماعی مطرح گرديد.

در پايان درخواست های صدور مجوز با حضور متقاضيان بررسي و با اكثريت آرا مورد موافقت قرار گرفت و منتج به صدور پروانه گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید