سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_49.jpg

استاندار لرستان با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی با حضور در مجموعه شرکت ماشین سازی لرستان از مراحل آماده سازی و روند تکمیل آن بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر زیویار روز چهارشنبه در بازدید از مجموعه ماشین سازی لرستان اظهار داشت:
این مجموعه در صنعت خودروسازی ، پل سازی، فولاد و لوله سازی فعال و در دو بخش ایفای نقش می کند و در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می برد.

استاندار لرستان با اشاره به وجود برخی مشکلات در این مجموعه گفت: مجموعه ماشین سازی لرستان مشکلاتی از جمله مسائل حقوقی و تکمیل تجهیزات دارد که در حال انجام است و در حال حاضر حدود ۷۰ نفر در شرکت ماشین سازی کیهان یا خرم آباد مشغول بکار هستند که در حد استاندارد و استحقاق خودش نیست و باید میزان اشتغال آن به ۲۵۰ نفر برسد.

وی افزود: این مجموعه نیاز به حمایت دارد تا مشکلات موجود ظرف چند ماه آینده حل و با نصب دستگاه های وارداتی و انجام کارهای فنی توسط کارشناسان کره ای، راه اندازی شود.

استاندار لرستان با اشاره به تعطیلی این واحد صنعتی در چند سال گذشته اظهار داشت: نوسازی، تنظیف و به روز رسانی این مجموعه خصوصاً بعد از سیل ۹۸ مقداری زمان بر است که در حال انجام است.

دکتر زیویار با اشاره به سفر قبلی آیت الله رئیسی به استان لرستان گفت: پس از سفر دکتر رئیسی به لرستان مسائل حقوقی و مالیاتی این شرکت با سرعت خوبی رفع و رجوع شده و در حال انجام مراحل پایانی آن است.

وی افزود: بدهی های مالیاتی آن پرداخت شده ، با کمک سازمان مدیریت و سازمان امور مالیاتی جریمه‌ها بخشوده و قرار است به منظور افزایش سرعت عمل و راه اندازی کامل شرکت،تسهیلاتی در سفر آتی ریاست محترم جمهور برای این مجموعه در نظر گرفته شود که در این خصوص حمایت های لازم انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید