سایز فونت

 b_300_0_16777215_00_images_PhotoCollage_1638012039523.jpg

 

دکتر زیویار در بازدید از برخی پروژه های اقتصادی خرم آباد بر لزوم حمایت از آنها تاکید کرد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر زیویار با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی،  مدیر کل حوزه ریاست و مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری از آخرین وضعیت برخی پروژه های اقتصادی خرم آباد بازدید کرد . 

 

استاندار لرستان در مصاحبه با اداره کل روابط عمومی استانداری گفت: در ادامه ی بازدیدها از وضعیت پروژه های استان، امروز از آخرین وضعیت دانشکده کشاورزی و تاسیسات وابسته به آن، کارخانه یخچال سازی و محل احداث پروژه کارخانه سیمان خرم آباد بازدید میدانی به عمل آمد . 

 

دکتر زیویار اظهار داشت: در این بازدید، موضوع بررسی و شناخت میدانی از نوع فعالیت و ظرفیت های موجود در این پروژه ها مد نظر بود تا با جمع بندی مشکلات و موانع آنها، بتوان در ردیف پروژه های اولویت دار به هیئت اقتصادی همراه رئیس جمهور، جهت رفع مشکلات معرفی کرد .

 

وی تصریح کرد: طرح های اقتصادی راکد و نیمه فعال استان که دارای توجیه اقتصادی هستند با هدف حمایت و بازگشت به چرخه تولید، در سفر آتی رئیس جمهور محترم و هیئت همراه به لرستان مطرح و پیگیری خواهند شد .  

 

استاندار لرستان ادامه داد: در استان ظرفیت های اقتصادی مهمی وجود دارد که به دلایل مختلف از چرخه تولید بازمانده اند و در صورت حمایت از آنها زمینه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان به خوبی فراهم می آید . 

 

دکتر زیویار تاکید کرد: برخی پروژه های استان مانند کارخانه سیمان خرم آباد که در سالهای گذشته کلنگ آنها به زمین زده شده، پیشرفت فیزیکی مناسبی ندارند و لازم است با توجه به مشکلات موجود، تصمیم مقتضی اتخاذ و حمایت از طرح های اقتصادی استان در اولویت قرار گیرد . 

 

وی در پایان افزود: در لرستان ظرفیت های بالایی برای سرمایه گذاری وجود دارد که به منظور حمایت از صنایع و طرح های اقتصادی استان لازم است زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی با آماده سازی زیرساخت ها، فراهم شود .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید